• Spis treści 02/2020

Euro Target Show 2021: jedziemy do Poznania!

 

To już pewne! Zespół organizacyjny Euro Target Show potwierdził, że targi myślistwa, strzelectwa i survivalu

odbędą się 26-28 marca 2021 roku w Poznaniu!

 

Tekst i zdjęcia: Gazeta Łowiecka

 

 

Oczywiście taka przygotowana z rozmachem impreza może odbyć się tylko w jednym miejscu w stolicy Wielkopolski, czyli na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich!

 

Kierunek: Poznań

Euro Target Show to obecnie najważniejsze w Polsce trzydniowe wydarzenie dla licznej branży łowieckiej, strzeleckiej oraz survivalowej. Pod jedną marką łączy ono targi KNIEJE, Survival Force Expo oraz ShootingPro.

Jak podkreślają organizatorzy, Euro Target Show to lata doświadczeń, dynamicznie budowanych relacji biznesowych, oraz niekwestionowanej, mocnej pozycji na rynku. Ambicją gospodarzy targów jest stworzenie największego wydarzenia wystawienniczego, poświęconego branży myśliwskiej, strzeleckiej i survivalowej w Polsce.

Dlatego „Gazeta Łowiecka” już teraz, w ostatnim kwartale 2020 roku, serdecznie zachęca, by mimo niepewności związanej z pandemią koronawirusa rezerwować sobie czas w terminie 26-28 marca 2021 roku i wpisać Euro Target Show do swojego prywatnego kalendarza najważniejszych wydarzeń 2021 roku. Naprawdę warto!

Więcej na www.eurotargetshow.pl